KOLĘDA – WIZYTA DUSZPASTERSKA 2020

Trwają odwiedziny duszpasterskie zwane „kolędą”.

Msze św. wieczorne w trakcie kolędy pozostają bez zmian o godz. 18.00.

Z racji kolędy Biuro Parafialna będzie czynne:

tylko w piątki od godz. 10.00 do 12.00 i dodatkowo od 19.00 do 19.30.

Plan kolędy w tym tygodniu:

27.01 PONIEDZIAŁEK

– od godz. 15.30

Ogrodowa, Słubicka
28.01 WTOREK 

– od godz. 15.30

PCK, Matejki
29.01 ŚRODA 

– od godz. 15.30

Widok, Piastów 10 i 10A, KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA

W minionym tygodniu byliśmy:

20.01 – PONIEDZIAŁEK – od godz. 15.30 Kościuszki
21.01 – WTOREK  – od godz. 15.30 Mickiewicza, Młyńska, Paderewskiego, Bojarskiego  MARCINOWICE: Leśna,       Zacisze,        Krośnieńska,                              Aroniowa, Borówkowa, Porzeczkowa
22.01 – ŚRODA  – od godz. 15.30

 

Metalowców, Baczyńskiego, Działkowca,Głowackiego, Kosynierów
23.01 – CZWARTEK – od godz. 15.30

 

Piastów 1 – 22
24.01 – PIĄTEK – od godz. 15.30

 

Piastów 23 do końca oraz Osiedle Północne
25.01 – SOBOTA – od godz. 13.00 1 Maja, Prądzyńskiego, Kopernika

 

W minionym tygodniu byliśmy:

13.01- PONIEDZIAŁEK– od godz. 15.30 – od g. 15.30 : Podgórna (dawna WOP), Kościelna, Srebrna Góra – od godz. 17.00: Nadodrzańska ( dawna Świerczewskiego)
14.01 – WTOREK– od godz. 15.30 Polna, Akacjowa, Świerkowa, Brzozowa, Cicha, Winnica, Jaskółcza, Moniuszki, Norwida, Chopina,
15.01 – ŚRODA– od godz. 15.30 Pułaskiego, Łukasiewicza
16.01 – CZWARTEK– od godz. 15.30 Poznańska 4 – 40
17.01 – PIĄTEK– od godz. 15.30 Poznańska 42 – do końca
18.01 – SOBOTA– od godz. 13.00 MARCINOWICE: ul. Nadrzeczna, Lubuska, Kręta, Tęczowa, Świętego Marcina, Spacerowa, Poprzeczna, Wiejska, Słoneczna, Wesoła, Krótka, Kwiatowa, Na Skarpie, Pogodna, Widokowa

 

7.01 WTOREK  – od godz. 15.30 Wakacyjna
8.01 ŚRODA  – od godz. 15.30 Chrobrego, Wierzbowa, Gubińska,Dworcowa
9.01 CZWARTEK – od godz. 15.30 Bobrowa, Wodna, Rybaki, Prusa, Żeromskiego, Słoneczna, Plac Wolności, Mnichów, Wąska, Bohaterów Wojska Polskiego, Bankowa, Lipowa
10.01 PIĄTEK – od godz. 15.30 Pocztowa, Trakt Książęcy,Zamkowa, Szkolna, Murna, Grobla, Mennicza
11.01 SOBOTA – od godz. 13.00 Bolesława Śmiałego, , Kazimierza Odnowiciela,Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego,Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego,Kazimierza Jagiellończyka, Mieszka I, Henryka Głogowskiego, Henryka Pobożnego, Henryka Brodatego, Zygmunta Starego

W minionym tygodniu byliśmy:

30.12 PONIEDZIAŁEK– od godz. 15.30 Gostchorze, Sarbia
2.01. CZWARTEK – od godz. 15.30 Chyże, Wiejska, Spokojna, Kilińskiego, Katastralna, Poprzeczna
3.01. PIĄTEK – od godz. 15.30 Konopnickiej, Kutrzeby, Kleberga, 11 Listopada, Emilii Plater, Dąbrowskiego, Słowackiego, Wyspiańskiego, Sienkiewicza
4.01 SOBOTA – od godz. 13.00 Kamień, Szosa Poznańska, Morsko, Wesoła, Pionie

Zobacz także

Liturgia dnia