OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.11.2017r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.11.2017r.

XXXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

  1. Gościmy dzisiaj Misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów z Obry o. Rafała, który będzie rozprowadzał po Mszy św. kalendarze misyjne na rok 2018.

 

  1. Kończą się dzisiaj w Krośnie Odrzańskim Rekolekcje Ewangelizacyjne prowadzone przez  Jamesa Manjackala. Cieszymy się, że tak wielu naszych parafian korzysta z tych rekolekcji.

 

  1. Listopad – to miesiąc szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na wieczornych nabożeństwach wypominkowych wypowiadane są imiona i nazwiska osób z kartek wypominkowych Można wpisać na kartce wypominkowej dzień w którym mają być odmawiane modlitwy za zmarłych. Kartki prosimy wkładać do dowolnej skarbony przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Przypominamy, że wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych zyskują odpust zupełny dla zmarłego pod zwykłymi warunkami.

 

  1. W sobotę 11 listopada mamy Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej o godz. 10.00 rano z kompanią honorową Wojska Polskiego oraz patriotyczne spotkanie po Mszy św. na placu św. Jadwigi.

 

  1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z VII klas szkoły podstawowej ma spotkanie w poniedziałek 6 listopada o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap. Natomiast młodzież z III klas gimnazjalnych zapraszamy w środę 8 listopada na godz. 16.30 do kościoła pw. św. Andrzeja Ap.

 

  1. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie formacyjne w poniedziałek o godz. 19.00.

 

  1. Spotkanie grupy modlitewnej w środę po wieczornej Mszy św.

 

  1. Spotkanie Wspólnoty Rodziny Serca Jezusowego w czwartek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.

 

  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 5zł. Wyjątkowo nie mamy dzisiaj Biuletynu Parafialnego. Po Mszach św. można nabyć w zakrystii cegiełki na pomoc w odbudowie spalonej wieży gorzowskiej katedry w cenie od 10 do 200zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                                       

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak                 

Zobacz także

Liturgia dnia