OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  09 WRZEŚNIA 2018

XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

 1. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. w Krośnie Odrzańskim gościmy Misjonarza ze Zgromadzenia OO. Oblatów, który po Mszach św. rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2019.

 2. Zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca na zmianę tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

 

 1. Dzieci i młodzież oraz grono pedagogiczne krośnieńskich szkół zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego jutro w poniedziałek 3 września o godz. 8.30 w kościele pw. św. Jadwigi Śl.

 

 1. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci pierwszych klas szkoły podstawowej odbędzie się w niedzielę 9 września na Mszy św. o godz. 12.00.

 

 1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji w poniedziałek o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 

 1. Grupa Modlitewna Laudate Dominum zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w auli parafialnej.

 

 1. Z racji pierwszego czwartku miesiąca zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu prowadzoną przez Wspólnotę Rodziny Serca Jezusowego w czwartek po wieczornej Mszy św.

 

 1. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. będzie pół godziny przed każdą Mszą św.

 

 1. W sobotę 8 września kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną przynosząc Komunię św.

 

 1. Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z VII klas szkoły podstawowej wraz z rodzicami na pierwsze organizacyjne spotkanie w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej we wtorek 11 września na godz. 18.00 na Msze św. i spotkanie po Mszy św.

 11. Trwają zapisy na Rekolekcje Ewangelizacyjne prowadzone przez O. Jamesa Manjackala, które w tym roku będą już pod koniec tego miesiąca w dniach 28-30 września. Zapisy w salce przy Biurze Parafialnym w każdy czwartek od godz. 16.00 do 17.00.

12. Wraz z mieszkańcami Gostchorza zapraszamy do uczestnictwa w Festynie Parafialnym organizowanym na placu przed kościołem w Gostchorzu dzisiaj w niedziele 2 września. Rozpoczniemy Mszą św. o w Gostchorzu o godz. 11.00. Po Mszy św. przygotowano wiele atrakcji – bogatą ofertę konsumpcyjną, atrakcje dla dzieci z bezpłatnym korzystaniem z wielkich dmuchanych zamków, występy sceniczne i zwiedzanie winnicy. Dokładne informacje na plakatach przed kościołem. Będzie również zbiórka plastikowych nakrętek po butelkach.

 1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.  

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak    

Zobacz także

Liturgia dnia