OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.11.2017r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.11.2017r.

XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

  1. Listopad – to miesiąc szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na wieczornych nabożeństwach wypominkowych modlimy się za wymienione osoby Kartki wypominkowe prosimy wkładać do dowolnej skarbony przy wyjściu z kościoła. Modlitwy wypominkowe będziemy mieli do soboty przed Niedzielą Chrystusa Króla tj. do 25 listopada.
  1. Od poniedziałku 20 listopada br. rozpocznie się tygodniowy Kurs Przedmałżeński w Krośnie Odrzańskim. Spotkania z konferencją tematyczną będą odbywały się codziennie od poniedziałku 20 listopada br. do niedzieli 26 listopada br. o godz. 19.00 w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Krośnie Odrzańskim. Zapraszamy wszystkie osoby zamierzające w bliższej lub dalszej perspektywie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.
  1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z II klas gimnazjalnych ma spotkanie w poniedziałek 13 listopada o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap. 
  1. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie formacyjne jutro w poniedziałek w auli parafialnej o godz. 19.00.
  1. Krąg Biblijny ma spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  1. Spotkanie grupy modlitewnej w środę po wieczornej Mszy św. w auli parafialnej.
  1. Każda parafia naszej diecezji zobowiązana jest oprócz tacy z Niedzieli Chrystusa Króla przekazać w zależności od ilości wiernych określoną kwotę w stosunku rocznym na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Nasza parafia zobowiązana jest do przekazania 18 tyś. 36 zł. Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową w opłaceniu parafialnego zobowiązania wobec Seminarium Duchownego, dlatego dołączyliśmy do naszego Biuletynu Parafialnego kopertę z napisem „Moja Ofiara na Seminarium Duchowne”.                                                                                    
  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 5zł. Po Mszach św. można nabyć w zakrystii cegiełki na pomoc w odbudowie spalonej wieży gorzowskiej katedry w cenie od 10 do 200zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                                       

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak                 

Zobacz także

Liturgia dnia