OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.11.2017r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.11.2017r.

XXXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

 1. Jeszcze do soboty 25 listopada będziemy mieli nabożeństwa wypominkowe za naszych bliskich zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Kartki prosimy wkładać do dowolnej skarbony przy wyjściu z kościoła.
 1. Jutro w poniedziałek 20 listopada br. rozpocznie się tygodniowy Kurs Przedmałżeński w Krośnie Odrzańskim. Spotkania z konferencją tematyczną będą odbywały się codziennie od poniedziałku 20 listopada br. do niedzieli 26 listopada br. o godz. 19.00 w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Krośnie Odrzańskim. Zapraszamy wszystkie osoby zamierzające w bliższej lub dalszej perspektywie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.
 1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z III klas gimnazjalnych ma spotkanie w środę 22 listopada o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.
 1. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie formacyjne jutro w poniedziałek w auli parafialnej o godz. 19.00.
 1. Spotkanie grupy modlitewnej w środę po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.
 1. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św.
 1. Spotkanie Grupy Synodalnej w czwartek 23 listopada o godz. 19.00 na plebanii.
 1. W sobotę po rannej Mszy św. o godz. 9.00 będzie spotkanie Wspólnoty Apostolatu Maryjnego. 
 1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy na spotkanie organizacyjne za tydzień po Mszy św. niedzielnej o godz. 12.00.
 1. Młodzież zapraszamy na Diecezjalne Czuwanie Modlitewne w Grodowcu w sobotę 9 XII br. Wyjazd autokarem z ks. Michałem o godz. 16.00 przy kościele pw. św. Andrzeja Ap. Koszt przejazdu 25 zł. Zapisy w zakrystii. 
 1. Dziękujemy za pomoc finansową w utrzymaniu naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Każda parafia naszej diecezji zobowiązana jest oprócz tacy z Niedzieli Chrystusa Króla przekazać w zależności od ilości wiernych określoną kwotę w stosunku rocznym na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Nasza parafia zobowiązana jest do przekazania 18 tyś. 36 zł. Ofiary prosimy składać w kopertach z napisem „Moja Ofiara na Seminarium Duchowne”.                                                                                                                                              
 1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 5zł. Po Mszach św. można nabyć w zakrystii cegiełki na pomoc w odbudowie spalonej wieży gorzowskiej katedry w cenie od 10 do 200zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                                       

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak                 

Zobacz także

Liturgia dnia