OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  10.02.2019

V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

  1. Jutro w poniedziałek 11 lutego mamy Światowy Dzień Chorego i wspomnienie w liturgii NMP z Lourdes. Z tej okazji będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 900 rano w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła. Na zakończenie Mszy św. udzielony będzie sakrament chorych. Zapraszamy chore osoby do wspólnej modlitwy i udziału we Mszy św. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu do kościoła.
  1. Z racji Światowego Dnia Chorych będziemy zbierać ofiary do puszek w przyszłą niedzielę 17 lutego po Mszach św. na rzecz hospicjów naszej diecezji: hospicjum w Gorzowie Wlkp. i dwa hospicja w Zielonej Górze. Z serca dziękujemy za każdą formę pomocy w utrzymaniu hospicjów, gdzie ludzie chorzy mogą godziwie przeżywać ciężką chorobę i często ostatnie chwile swojego życia.
  1. Również jutro wyrusza Parafialna Pielgrzymka do Izraela. Zbiórka pielgrzymów przy kościele pw. św. Andrzeja Ap. o godz. 14.45 i wyjazd o 15.00 do Wrocławia skąd nastąpi lot samolotem do Izraela.
  1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji w poniedziałek o godz. 19.00 w auli parafialnej.
  1. Grupa Modlitewna Laudate Dominum zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w auli Domu Parafialnego.
  1. Wspólnota Rodziny Serca Jezusowego zaprasza spotkanie formacyjne w czwartek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.
  1. W najbliższą sobotę mamy naukę przed Chrztem dla rodziców dziecka i chrzestnych o liturgii sakramentu Chrztu św. o godz. 19.00 w auli przy Biurze Parafialnym.
  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz nasz bezpłatny biuletyn parafialny. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.

                                                                               proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia