OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – 03.02.2019

IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

  1. W miniony wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach naszych parafian. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za bardzo życzliwe przyjmowanie nas w Waszych domach i mieszkaniach. Była to okazja do rozmowy i zapoznania się z atmosferą domu. Cieszymy się, że przyjęto nas w prawie 2.100 mieszkaniach i domach. Byliśmy również u naszych parafian w tzw. blokach wojskowych. Pragniemy również podziękować za ofiary składane przy okazji kolędy – przekazaliśmy do Kurii Biskupiej z zebranych ofiar kolędowych na cele duszpasterstwa diecezjalnego 4.000 zł. Każdy z nas kapłanów przekazał na cele remontów w naszej parafii 45% zebranych ofiar. Wszystkim parafianom-ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. Zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jadwigi Śl.
  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej
  1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji w poniedziałek o godz. 19.00 w auli parafialnej.
  1. Grupa Modlitewna Laudate Dominum zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w auli Domu Parafialnego.
  1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z klas VII ma w tym tygodniu swoje spotkania. Grupa męska w środę o 16.30, grupa żeńska w czwartek o godz. 16.30.
  1. Wspólnota Rodziny Serca Jezusowego zaprasza z racji pierwszego czwartku miesiąca na Mszę św. wieczorną w czwartek i Godzinę Świętą po Mszy św. w kościele pw. św. Andrzeja Ap.
  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz nasz bezpłatny biuletyn parafialny. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.

                                                                               proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia