OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  – 04.VIII.2019r.

XVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

  1. Pielgrzymi z naszej parafii i dekanatu krośnieńskiego idący w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę mają dzisiaj do pokonania tylko 22 km. Po noclegu w Szlichtyngowej udadzą się do Góry Śląskiej. Uroczyste przyjście na Jasną Górę będzie w poniedziałek 12 sierpnia po pokonaniu ostatniego dnia 20 kilometrów. W trakcie marszu pielgrzymi polecają Bogu w modlitwach sprawy naszej parafii i intencje polecane przez Duchowych Pielgrzymów.

  1. Wyjazd autokarem na Jasną Górę w niedzielę 11 sierpnia o godz. 7.00 rano z placu przy moście na dawnej ulicy WOP.

  1. W najbliższa niedzielę w naszej parafii Słowo Boże wygłosi Misjonarz ze Zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej. Przybliży nam misyjną działalność Kościoła, w którą możemy włączyć się poprzez modlitwę oraz nabycie Kalendarza Misyjnego na 2020r. Po każdej Mszy św. niedzielnej będzie okazja nabycia Kalendarza Misyjnego.

  1. W trakcie wakacji Msza św. niedzielna w Gostchorzu jest o godz. 9.15. Natomiast pozostały porządek Mszy św. w naszej parafii jest bez zmian. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu wyjątkowo w sobotę od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 17. 00.

  1. Trwają zapisy na Rekolekcje Ewangelizacyjne prowadzone przez O. Jamesa Manjackala, które w tym roku będą w dniach 18-20 października. Foldery informujące o rekolekcjach wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Zapisy dokonywane są przez internet lub w salce przy Biurze Parafialnym w każdy piątek od godz. 16.00 do 17.00.

  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Na czas wakacji wstrzymaliśmy druk Biuletynu Parafialnego. Wszystkim przeżywającym urlopy i czas wakacji życzymy udanego odpoczynku. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.

                                                                                      proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia