OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEG 20.X.2019

      

  1. Kończą się dzisiaj w Krośnie Odrzańskim Rekolekcje prowadzone przez Ojca Jamesa Manjackala – zakonnika z Indii i Misjonarza Miłosierdzia. W rekolekcjach uczestniczyło prawie 900 osób.

 

  1. Zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. Dla dzieci nabożeństwo różańcowe w tym tygodniu tylko w piątek o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

 

  1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji we wtorek o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 

  1. Spotkanie muzycznej grupy JPII w czwartek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

 

  1. Próba chóru parafialnego w piątek o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 

  1. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII w czwartek o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap,

 

  1. Zbliża się powoli miesiąc listopad – czas szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych szczególnie na nabożeństwach wypominkowych. Za wszystkie wymienione osoby na kartkach wypominkowych będzie sprawowana Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu oraz będą odmawiane modlitwy w listopadzie z odczytywaniem imion i nazwisk zmarłych osób przed wieczornymi Mszami św. Można wpisać na kartce wypominkowej dzień, w którym mają być odmawiane modlitwy za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy wkładać do dowolnej skarbony.

 

  1. Od 2 do 11 lipca przyszłego roku organizujemy autokarową Pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie w Bośni i Hercegowinie. Będziemy w Wiedniu na Kalenbergu, w Narodowym Parku zwiedzając Plitvickie Jeziora, w Dubrowniku, Splicie i Narodowym Parku zwiedzając wodospady Krka i innych miejscowościach Chorwacji. Dokładne informacje u ks. proboszcza lub na stronie internetowej parafii. Osoby, które nie były ostatnio na spotkaniu organizacyjnym zapraszamy w najbliższy czwartek 24 października na godz. 19.00 w auli parafialnej.

 

  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 5zł, a także Kalendarze Katolickie naszej diecezji 16-stronicowe w cenie 5zł i dwustronicowe w cenie 2zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                                           

                                                                                                                   proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia