OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.XI.2019

XXXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

 1. Przypominamy, że wierni, którzy do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych zyskują odpust zupełny dla zmarłego pod zwykłymi warunkami.
 1. Krąg Biblijny zaprasza na wspólne rozważanie Pisma Świętego w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
 1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji we wtorek o godz. 19.00 w auli parafialnej.
 1. Grupa Modlitewna Laudate Dominum zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w auli parafialnej.
 1. Wspólnota Rodziny Serca Jezusowego zaprasza w czwartek po wieczornej Mszy św. na Godzinę Świętą w kościele pw. św. Andrzeja Ap.
 1. Próba chóru parafialnego w piątek o godz. 19.00 w auli parafialnej.
 1. W sobotę 9 listopada kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
 1. W najbliższą sobotę przed II niedzielą miesiąca zapraszamy na katechezę przedchrzcielną dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00 w auli parafialnej.
 1. W dniach 22-24 listopada br. odbędzie w naszej parafii w Domu Parafialnym trzydniowy KURS NOWEGO ŻYCIA dla osób pragnących pogłębić swoja wiarę. Jest to forma rekolekcji w formie weekendowych spotkań z Bogiem i doświadczenie Jego miłości. Dokładne informacje na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 1. Miesiąc listopad to czas wyjątkowej pamięci o naszych bliskich zmarłych na nabożeństwach wypominkowych. Za wszystkie wymienione osoby na kartkach wypominkowych będą odmawiane modlitwy w listopadzie z odczytywaniem imion i nazwisk zmarłych osób przed wieczornymi Mszami św. Można wpisać na kartce wypominkowej dzień, w którym mają być odmawiane modlitwy za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy wkładać do dowolnej skarbony.
 1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 5zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.

                  proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia