OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  – 10.XI.2019

XXXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

 

Jutro w poniedziałek 11 listopada mamy Narodowe Święto Niepodległości.

Zapraszamy na uroczystą Mszę św. z kompanią honorową Wojska Polskiego

w kościele pw. św. Jadwigi Śl. o godz. 12.00  

oraz patriotyczne spotkanie po Mszy św. na placu św. Jadwigi.

 1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z VII klas szkoły podstawowej ma spotkanie w przyszły poniedziałek 18 listopada o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

 1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji we wtorek o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 1. Grupa Modlitewna Laudate Dominum zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w auli parafialnej.

 1. Organizujemy parafialny wyjazd do kina w Galerii Fokus w Zielonej Górze na amerykański film „Nieplanowane”. Wyjazd z placu przy moście na dawnej ulicy WOP o g. 19.00 w środę 13 listopada. Ledwo ogłosiliśmy w tygodniu i już nie mamy miejsc w 50 osobowym autokarze.

 1. Wspólnota Rodziny Serca Jezusowego zaprasza w czwartek po wieczornej Mszy św. na spotkanie formacyjne w auli parafialnej.

 1. Próba chóru parafialnego w piątek o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 1. W najbliższą sobotę przed III niedzielą miesiąca zapraszamy na katechezę przedchrzcielną dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 1. W dniach 22-24 listopada br. odbędzie w naszej parafii w Domu Parafialnym trzydniowy KURS NOWEGO ŻYCIA dla osób pragnących pogłębić swoja wiarę. Jest to forma rekolekcji w formie weekendowych spotkań z Bogiem i doświadczenie Jego miłości. Dokładne informacje o zapisach na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

 1. Zapraszamy do udziału w dziewięciodniowej pielgrzymce do Ziemi Świętej, która odbędzie się od 12 do 20 czerwca przyszłego roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w zakrystii. Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych. Dokładny plan pielgrzymki i koszty na stronie internetowej naszej parafii.

 1. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych na nabożeństwach wypominkowych. Za wszystkie wymienione osoby na kartkach wypominkowych są odmawiane modlitwy w listopadzie z odczytywaniem imion i nazwisk zmarłych osób przed wieczornymi Mszami św. Wypełnione kartki prosimy wkładać do dowolnej skarbony.

 1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” w cenie 5zł i „Gość Niedzielny” w cenie 6zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                

                                                                                     proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia