OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.XI.2019

XXXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

 

 1. Uroczystość odpustowa w Połupinie ku czci błogosławionej Karoliny Kózkówny odbędzie się dzisiaj w kościele parafialnym o godz. 13.00.

 1. Dzisiaj wieczorem zapraszamy na Modlitewny Wieczór Chwały w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła o godz. 19.00 prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji.

 1. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Każda parafia naszej diecezji zobowiązana jest oprócz tacy z Niedzieli Chrystusa Króla przekazać w zależności od ilości wiernych określoną kwotę w stosunku rocznym na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Nasza parafia zobowiązana jest do przekazania prawie 20 tysięcy zł. Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową w opłaceniu parafialnego zobowiązania wobec Seminarium Duchownego, dlatego dołączyliśmy do naszego Biuletynu Parafialnego kopertę z napisem „Moja Ofiara na Seminarium Duchowne”.

 1. Od następnego poniedziałku rozpocznie się Kurs Przedmałżeński w Krośnie Odrzańskim w Parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej. Spotkania z konferencją tematyczną będą odbywały się codziennie od poniedziałku 25 listopada br. do soboty 30 listopada br. o godz. 19.00 w Domu Parafialnym przy kościele pw. św. Andrzeja Ap.   Zapraszamy wszystkie osoby zamierzające w bliższej lub dalszej perspektywie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

 1. Wspólnota Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej zaprasza na spotkanie formacyjne jutro w poniedziałek o godz. 16.30 w auli parafialnej.

 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek 18 listopada o godz. 19.00 w salce parafialnej.

 1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z VII klas szkoły podstawowej ma spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

 1. Natomiast młodzież z VIII klas przygotowująca się do bierzmowania ma spotkanie w czwartek 21 listopada o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

 1. Spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji we wtorek o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 1. Grupa Modlitewna Laudate Dominum zaprasza na spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w auli parafialnej.

 1. Próba chóru parafialnego we wtorek i piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.

 1. W najbliższy piątek rozpoczyna się w naszej parafii w Domu Parafialnym trzydniowy KURS NOWEGO ŻYCIA dla osób pragnących pogłębić swoja wiarę. Jest to forma rekolekcji w formie weekendowych spotkań z Bogiem i doświadczenie Jego miłości. Dokładne informacje o zapisach na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

 1. Jeszcze do najbliższej soboty będziemy modlili się za naszych bliskich zmarłych na nabożeństwach wypominkowych.

 1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” w cenie 5zł i „Gość Niedzielny” w cenie 6zł. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                

                                                                                     proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia