OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  – 12 VII 2020

 

  1. Jutro w poniedziałek 13 lipca mamy Dzień Fatimski. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jadwigi Śl. będzie różaniec fatimski i procesja fatimska wewnątrz kościoła

 

  1. Przypominamy, że mimo zniesienia limitów osób uczestniczących we Mszy św. w kościołach pozostaje obowiązek zakrywania ust i nosa. Zachęcamy także do przyjmowania Komunii św. na rękę chroniąc w ten sposób inne osoby od zarażenia się wirusem.

 

  1. Trwa okres wakacyjny – porządek Mszy św. w Krośnie Odrzańskim jest bez zmian.

 

  1. Kancelaria Parafialna czynna jest w lipcu i sierpniu tylko w piątki od godz. 10.00 do 11.00 i wieczorem od 16.00 do 17.30.

 

  1. Jak informowaliśmy wcześniej organizujemy Pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie w dniach 14-23 sierpnia br. Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych. Dokładne informacje i zapisy w zakrystii lub na stronie internetowej naszej parafii. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek 16 lipca o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 

  1. Komunikat Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp.. Informuje on i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców.

        Nie należy przekazywać pieniędzy osobom nieznanym ani udzielać informacji przez telefon o miejscu ich przechowywania, o kontach bankowych czy hasłach. Nie należy też wpuszczać nieznanych osób do mieszkania czy podpisywać umów. Wszelkie transakcje powinny być zawierane w siedzibie firmy. W każdej sytuacji budzącej nasze podejrzenia powinniśmy kontaktować się z Policją pod nr alarmowy 112. Pełna treść apelu Policji dostępna jest na tablicy ogłoszeń. 

 

  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 6 zł. W okresie wakacyjny wstrzymaliśmy druk naszego biuletynu parafialnego. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach jak również na konto parafialne.                                                                 

                                                                                       proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak

Zobacz także

Liturgia dnia