OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26 XII 2021

 NIEDZIELA ŚWIĘTEJ  RODZINY

  1. W najbliższy piątek 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne do kościoła pw. św. Andrzeja Ap. na godz. 17.30.

        Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać. Zechciejmy zatem włączyć się w to dziękczynienie na koniec roku, aby jak najlepiej rozpocząć nowy rok kalendarzowy.

         Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie w ramach kazania sprawozdanie duszpasterskie z minionego roku. W piątek nie będzie Mszy św. o godz. 9.00 rano. W sylwestrowy piątek udzielona jest dyspensa od zakazu spożywania mięsa.

W sobotę 1 stycznia przypada pierwszy dzień Nowego Roku

 i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

Jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę,

nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.30 rano w kościele św. Andrzeja Ap.

 W Sarbii Msza św. w Nowy Rok o godz. 9.00.

1 stycznia mamy obowiązek  uczestniczenia we  Mszy św.,

 tak jak w każdą niedzielę.

  1. Jak wcześniej informowaliśmy nie będzie w tym roku w tradycyjnej formie wizyty duszpasterskiej w domach i mieszkaniach naszych parafian tzw. kolędy. Będzie jednak możliwość zaproszenia kapłana na indywidualną wizytę na poświęcenie domu, przez wypełnienie kartki z danymi i złożenie jej na tacę lub do dowolnej skarbony. O wizycie poinformujemy telefonicznie.
  1. W następną sobotę 8 stycznia kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
  1. Po Mszy św. rozprowadzamy świąteczne numery tygodników katolickich w cenie 10 zł oraz nasz bezpłatny Biuletyn Parafialny. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                           

                   proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak