OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05 IV 2021r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

  1. Wszystkim naszym Drogim Parafianom i sympatykom z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Chrystusa składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości. Niech ten, który pokonał śmierć, przywraca nam nadzieję, umacnia i prowadzi. Niech tajemnice Paschalne prowadzą nas do głębokiej wiary i ufności Bogu Wszechmogącemu.
  1. Dzisiaj w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca zbierana  w  drugi dzień   świąt  przeznaczona  jest  na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein w Zielonej Górze. Dzisiaj mamy dodatkowe Msze św. w kościele pw. św. Jadwigi Śl. o godz. 9.00 rano i popołudniu o 15.00.
  1. Przypominamy o obowiązku zachowania dystansu społecznego w kościołach – co najmniej 1,5 m odległości oraz obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką medyczną.
  1. Za tydzień 11 kwietnia mamy Niedzielę Miłosierdzia. Dzisiaj kolejny dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W całej Polsce zbierane będą ofiary do puszek po Mszach św. na działalność diecezjalnych Caritas.
  1. Zapraszamy za tydzień 11 kwietnia w niedzielę na dodatkowe Msze św. w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej:

–  o godz. 9.00 rano zapraszamy dzieci pierwszokomunijne ze Szkoły Podst. nr 3 z klasy III A

. o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dla wszystkich wiernych

– o godz. 19.00 Msza św. dla tegorocznych maturzystów i spotkanie z księdzem Michałem

  1. Bardzo dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszego Diecezjalnego Seminarium Duchownego i za złożone ofiary w naszych świątyniach oraz na konto parafialne.                                               

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak