OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 13.02.2022                                         

  1. Zapraszamy wspólnotę Rodziny Serca Jezusowego na spotkanie formacyjne jutro w poniedziałek 14 lutego o godz. 19.00 w auli parafialnej.

 

  1. Wznawiamy spotkania z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas VIII – będzie to w następny wtorek 22 lutego o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

 

  1. Spotkanie grupy modlitewnej Laudate Dominum w środę po wieczornej Mszy św.

 

  1. W piątek 18 lutego zapraszamy wspólnoty Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej na adorację Najśw. Sakramentu po porannej Mszy św. o godz. 9.00 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

 

  1. W najbliższą sobotę 19 lutego mamy nauki przygotowujące rodziców i chrzestnych do Sakramentu Chrztu dziecka. Będą to dwie konferencję o chrześcijańskim wychowaniu dzieci i wyjaśnieniu liturgicznych obrzędów Chrztu.

 

  1. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na krótkie spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę tj. 20 lutego po Mszy św. o godz. 12.00.

 

  1. Wznowiliśmy praktykę środowych Spacerów Miłosierdzia przy kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej od godz. 20.00 do 21.00 w każdą środę.

 

  1. Dzisiaj z racji minionego Światowego Dnia Chorego zbieramy po Mszach św. ofiary do puszek na rzecz Hospicjów naszej diecezji: hospicjum w Gorzowie Wlkp. i dwa hospicja w Zielonej Górze.

           Z serca dziękujemy za każdą formę pomocy w organizacji i utrzymaniu hospicjów, gdzie ludzie chorzy mogą godziwie przeżywać ciężką chorobę i często ostatnie chwile swojego życia.

 

  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł oraz nasz bezpłatny Biuletyn Parafialny. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                           

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak