OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   31 Niedziela Zwykła

05. 11. 2023 r.

  1. W miesiącu, w którym szczególnie pamiętamy o zmarłych, trwa nasza modlitwa za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. Modlitwa wypominkowa codziennie w tygodniu o godz. 17:30. 
  2. W poniedziałek 6. 11. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18:45 odbędzie się spotkanie Biblijne.
  3. W czwartek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W sobotę 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Wspólne Powiatowo  – Garnizonowo – Parafialne obchody upamiętnienia rocznicy niepodległości będą miały miejsce o godz. 10:00 w kościele pw. Św. Jadwigi oraz apel przy pomniku. Wraz z Panem Burmistrzem, dowódcami garnizonu i księżymi pracującymi w parafii zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych uroczystościach, by podziękować Panu Bogu za wywalczoną wolność.
  5. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  6. Zakończyły się prace w kościele pw. św. Andrzeja. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie z konserwatorami zabytków, jeżeli decyzje będą pozytywne rozpoczniemy sprzątanie i przygotowanie do przeniesienia wszystkich paramentów do kościoła. Oczywiście nadal trwają renowacje konserwatorskie okien jak również czeka nas renowacja balustrady chóru, co nie przeszkadza, by wrócić na liturgię do kościoła.  
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.