1. Do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas.
  2. Do opłatków zostały dołączone zwrotne zaproszenia na wizytę duszpasterską zwaną tradycyjnie kolędą. Jeśli ktoś życzy sobie zaprosić księdza na wizytę duszpasterską, to wypełnione zaproszenie można składać na tacę lub w zakrystii do 26 grudnia. Zaproszenia na kolędę są również możliwe przez stronę internetową parafii, gdzie można wypełnić specjalny formularz zaproszenia.
  3. Zapraszamy na Msze św. roratnie. Roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.45 w kościele św. Andrzeja. Roraty dla dzieci i młodzieży w środy i piątki o godz. 18.00 w kościele św. Andrzeja. 
  4. Spotkanie kręgu biblijnego wyjątkowo we wtorek 12 grudnia o godz. 18.45 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Jeżeli ktoś ma do wycięcia świerki lub choinki proszę o zgłaszanie byśmy mogli umieścić je w kościele jako wystrój świąteczny.
  6. W środę rocznica ogłoszenia stanu wojennego.
  7. Diakonia Życia Ruchu Światło – Życie, która uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Paczuszka dla Maluszka” w ramach akcji charytatywnej zachęca do wsparcia w tym roku Dom Pomocy Społecznej we Wschowie. Podopieczni domu to 26 dzieci oraz 33 seniorów. Zbierają artykuły plastyczne i biurowe do zajęć terapeutycznych, środki higieniczne, pomoce edukacyjne oraz środki czystości. Zbiórka trwa do 20 grudnia. Zachęcamy do włączenia się w tą akcję. Dary można przynosić do zakrystii lub kancelarii. 21 grudnia zostaną przekazane dla potrzebujących.
  8. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  9. W przyszłą niedzielę dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca przeznaczona będzie na utrzymanie Domu księży emerytów w Zielonej Górze.
  10. Dziękujemy serdecznie za troskę o naszą parafię, za wszelkie ofiary i wyrazy życzliwości.
  11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Kazimierz Balcerzak. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.