KOLĘDA W KROŚNIE ODRZ. 2020

Rozpoczęliśmy odwiedziny duszpasterskie zwane „kolędą”.

Msze św. wieczorne w trakcie kolędy pozostają bez zmian o godz. 18.00.

Z racji kolędy Biuro Parafialna będzie czynne:

tylko w piątki od godz. 10.00 do 12.00 i dodatkowo od 19.00 do 19.30.

Plan kolędy w tym tygodniu:

20.01 – PONIEDZIAŁEK

– od godz. 15.30

Kościuszki
21.01 – WTOREK 

– od godz. 15.30

Mickiewicza, Młyńska, Paderewskiego, Bojarskiego  MARCINOWICE: Leśna,       Zacisze,        Krośnieńska,

                             Aroniowa, Borówkowa, Porzeczkowa

22.01 – ŚRODA

 – od godz. 15.30

 

Metalowców, Baczyńskiego, Działkowca,

Głowackiego, Kosynierów

23.01 – CZWARTEK

– od godz. 15.30

 

Piastów 1 – 22
24.01 – PIĄTEK

– od godz. 15.30

 

Piastów 23 do końca oraz Osiedle Północne
25.01 – SOBOTA

– od godz. 13.00

1 Maja, Prądzyńskiego, Kopernika

W minionym tygodniu byliśmy:

13.01- PONIEDZIAŁEK– od godz. 15.30 – od g. 15.30 : Podgórna (dawna WOP), Kościelna, Srebrna Góra – od godz. 17.00: Nadodrzańska ( dawna Świerczewskiego)
14.01 – WTOREK– od godz. 15.30 Polna, Akacjowa, Świerkowa, Brzozowa, Cicha, Winnica, Jaskółcza, Moniuszki, Norwida, Chopina,
15.01 – ŚRODA– od godz. 15.30 Pułaskiego, Łukasiewicza
16.01 – CZWARTEK– od godz. 15.30 Poznańska 4 – 40
17.01 – PIĄTEK– od godz. 15.30 Poznańska 42 – do końca
18.01 – SOBOTA– od godz. 13.00 MARCINOWICE: ul. Nadrzeczna, Lubuska, Kręta, Tęczowa, Świętego Marcina, Spacerowa, Poprzeczna, Wiejska, Słoneczna, Wesoła, Krótka, Kwiatowa, Na Skarpie, Pogodna, Widokowa

W minionym tygodniu byliśmy:

7.01 WTOREK– od godz. 15.30 Wakacyjna
8.01 ŚRODA– od godz. 15.30 Chrobrego, Wierzbowa, Gubińska,Dworcowa
9.01 CZWARTEK– od godz. 15.30 Bobrowa, Wodna, Rybaki, Prusa, Żeromskiego, Słoneczna, Plac Wolności, Mnichów, Wąska, Bohaterów Wojska Polskiego, Bankowa, Lipowa
10.01 PIĄTEK– od godz. 15.30 Pocztowa, Trakt Książęcy,Zamkowa, Szkolna, Murna, Grobla, Mennicza
11.01 SOBOTA– od godz. 13.00 Bolesława Śmiałego, , Kazimierza Odnowiciela,Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego,Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego,Kazimierza Jagiellończyka, Mieszka I, Henryka Głogowskiego, Henryka Pobożnego, Henryka Brodatego, Zygmunta Starego

W minionym tygodniu byliśmy:

30.12 PONIEDZIAŁEK– od godz. 15.30 Gostchorze, Sarbia
2.01. CZWARTEK – od godz. 15.30 Chyże, Wiejska, Spokojna, Kilińskiego, Katastralna, Poprzeczna
3.01. PIĄTEK – od godz. 15.30 Konopnickiej, Kutrzeby, Kleberga, 11 Listopada, Emilii Plater, Dąbrowskiego, Słowackiego, Wyspiańskiego, Sienkiewicza
4.01 SOBOTA – od godz. 13.00 Kamień, Szosa Poznańska, Morsko, Wesoła, Pionie