Kapłani

Kapłani pracujący w parafii św. Jadwigi w Krośnie Odrz.

Lp. Nazwisko i imię czas pobytu stanowisko
1. Pawłowicz Józef 23.04.1947 18.06.1951 – 10.04.1961 administrator proboszcz
2. Tomowiak Bolesław 13.09.1950 – 10.08.1951 wikariusz
3. Grzesikowski Marian 14.08.1951 – 10.01.1956 23.06.1954 wikariusz wik. subst.
4. Szeremet Władysław 05.08.1954 – 15.12.1955 wikariusz
5. Kłos Stanisław 01.07.1955 - wikariusz
6. Caruk Tadeusz 15.12.1955 – 05.01.1957 wikariusz
7. Kubica Józef 10.01.1956 - wikariusz
8. Terlikowski Kazimierz 06.10.1956 – 16.08.1957 wikariusz
9. Wagner Jerzy 15.07.1957 – 01.08.1958 wikariusz
10. Fordon Henryk 16.08.1957 – 28.08.1958 wikariusz
11. Ostrouch Mieczysław 15.07.1958 – 01.08.1960 wikariusz
12. Wiśniewski Józef 01.08.1958 – 7.01.1959 wikariusz
13. Zwiefka Józef 07.01.1959 – 27.07.1960 wikariusz
14. Kędziora Zenon 01.07.1960 – 31.08.1961 wikariusz
15. Grudziecki Edward 27.07.1960 – 15.03.1961 wikariusz
16. Borzyszkowski Jan 15.03.1961 – 30.06.1962 wikariusz
17. Sorys Tadeusz 10.04.1961 – 01.07.1968 administrator
18. Tuligłowicz Grzegorz 30.06.1962 – 15.04.1964 wikariusz
19. Talaska Jan 01.07.1963 - wikariusz
20. Olczyński Aleksander 14.09.1963 – 20.06.1964 wikariusz
21. Wilgucki Emil 04.11.1963 – 24.08.1966 wikariusz
22. Wieczorek Mieczysław - 04.11.1963 wikariusz
23. Żechowski Marian 01.07.1964 – 01.09.1966 wikariusz
24. Biskup Idzi 01.07.1964 – 14.09.1966 wikariusz
25. Pindel Jerzy 24.08.1966 – 01.09.1966 wikariusz
26. Kostyra Stanisław 01.09.1966 – 04.09.1967 wikariusz
27. Banaś Marian 01.09.1966 – 04.09.1967 wikariusz
28. Budyń Ernest 01.09.1966 – 05.03.1968 wikariusz
29. Stoszko Józef 04.09.1967 – 10.05.1969 wikariusz
30. Kotlarczyk Antoni 04.09.1967 – 10.05.1969 wikariusz
31. Garncarz Stanisław 05.03.1968 – 01.07.1968 – 05.08.1991 wikariusz administrator
32. Sieczka Franciszek 27.08.1968 – 10.05.1969 wikariusz
33. Walkowiak Kazimierz 01.07.1969 – 01.07.1971 wikariusz
34. Giriatowicz Jan 01.07.1969 – 04.01.1971 wikariusz
35. Harmaciński Roman 01.07.1971 – 01.07.1974 wikariusz
36. Oszkiel Jerzy 03.10.1973 – 01.08.1975 wikariusz
37. Dymitruk Zbigniew 01.07.1974 – 01.08.1975 wikariusz
38. Romanowicz Marian 01.08.1975 – 01.07.1976 wikariusz
39. Kleszcz Władysław 01.08.1975 – 01.08.1977 wikariusz
40. Marszałek Tadeusz 03.06.1976 – 01.07.1976 wikariusz
41. Kornakiewicz Franciszek 12.08.1976 – 16.06.1980 wikariusz
42. Hejmej Władysław 01.08.1977 – 30.06.1978 wikariusz
43. Przybylski Zdzisław 01.07.1978 – 01.07.1979 wikariusz
44. Skorek Zdzisław 15.07.1979 – 22.06.1981 wikariusz
45. Grobys Konrad 16.06.1980 – 01.08.1984 wikariusz
46. Wilgucki Emil - 29.06.1980 wikariusz
47. Urbanik Władysław 22.06.1981 – 28.08.1983 wikariusz
48. Korcz Krzysztof 28.08.1983 – 28.06.1985 wikariusz
49. Sudoł Piotr 01.08.1984 – 16.06.1986 wikariusz
50. Tarabuła Andrzej 28.06.1985 – 24. 02.1986 wikariusz
51. Panasewicz Zenon 24.02.1986 -25.08.1988 wikariusz
52. Kolano Ryszard 28.06.1986 – 04.08.1988 wikariusz
53. Kubacki Bogusław nie zgłosił się wikariusz
54. Milczanowski Stanisław 25.08.1988 – 25.08.1989 wikariusz
55. Maziej Jan 25.08.1988 – 25.08.1989 wikariusz
56. Białuga Leszek 25.08.1989 – 27.08.1991 wikariusz
57. Fido Ryszard 25.08.1989 – 25.08.1992 wikariusz
58. Zgórski Tadeusz 25.08.1989 - wikariusz
59. Nowak Andrzej 24.08.1990 – 27.08.1991 wikariusz
60. Wojnar Henryk - 24.08.1990 wikariusz
61. Pytka Mieczysław 27.08.1991 – 01.08.2005 proboszcz
62. Płóciennik Jan 27.08.1991 - wikariusz
63. Semkło Ireneusz 27.08.1991 – 25.08.1993 wikariusz
64. Cieślak Andrzej 05.08.1992 – 25.08.1994 wikariusz
65. Decker Robert 25.08.1993 – 22.08.1997 wikariusz
66. Przybysz Zdzisław 25.08.1994 – 26.08.2000 wikariusz
67. Wołoszyn Tadeusz 25.08.1995 – 26.08.2000 wikariusz
68. Mazguła Mirosław - 23.08.1999 wikariusz
69. Lewnadowski Adam 25.08.1999 – 23.08.2002 wikariusz
70. Pawłowski Adam 26.08.2000 - wikariusz
71. Mrukowicz Krzysztof 26.08.2000 – 12.12.2002 wikariusz
72. Urbański Edward 23.08.2002 – 22.08.2005 wikariusz
73. Dydak Daniel 12.12.2002 - wikariusz
74. Oszurko Sebastian 22.08.2005 - wikariusz
75. Łuczak Ireneusz 1.08.2005 - proboszcz
76.  ks. Zbigniew Samociak  od 1 sierpnia 2012 proboszcz
77.  ks. Tomasz   Nowicki  25 sierpień 2011 wikariusz
78.  ks. Karol Aleksandrowicz  25 sierpień 2011 wikariusz
79.  ks. Marcin Strzyżykowski  24 sierpień 2012 wikariusz
80.  ks. Roman Malinowski  sierpień 2014 wikariusz
81.  ks. Marcin Pracuk  sierpień 2014 wikariusz
82.  ks. Michał Szot  sierpień 2017 wikariusz
83. wikariusz
84. wikariusz
85. wikariusz

300-135
3002
300-206
300-208
300-209
300-320
350-001
350-018
350-029
350-030
350-050
350-060
350-080
352-001
400-051
400-101
400-201
500-260
300-115
70-532
220-802
200-310
ICBB
500-260
70-417
CISSP
M70-101
JK0-022
NSE4
70-411
70-246
1z0-434
400-101
000-089
2V0-621
210-065
2V0-620
70-534
OG0-091
200-125  ,
300-135
CAS-002
70-488
AWS-SYSOPS
400-051
1Z0-060
70-533
640-692
2V0-621
70-410
2V0-621D
200-120
210-060
640-916
000-089
300-101
220-801
70-480 &nb