OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.02. 2022

V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO

  1. Z racji przypadającego  w tym tygodniu Światowego Dnia Chorego zapraszamy w piątek 11 lutego na Mszę św. w kościele pw. św. Andrzeja na godz. 9.00 rano z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.
  1. W przyszłą  niedzielę  przypadającą po Światowym  Dniu  Chorego będziemy zbierać po Mszach św. ofiary do puszek na rzecz Hospicjów naszej  diecezji: hospicjum w Gorzowie Wlkp. i dwa hospicja w Zielonej Górze.  Z serca  dziękujemy  za  każdą formę pomocy w organizacji i utrzymaniu hospicjów, gdzie ludzie chorzy mogą godziwie przeżywać ciężką chorobę i często ostatnie chwile swojego życia.
  2. Dzisiaj po  Mszy św. o godz. 10.30 będzie spotkanie ze Wspólnotą Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie jutro w poniedziałek 7 lutego o godz. 19.00 w auli parafialnej
  1. Trwa przygotowanie  dorosłych  osób  powyżej  21  roku życia do sakramentu bierzmowania w Bobrowicach.       Nasi parafianie mogą również uczestniczyć w tym przygotowaniu. Najbliższe spotkanie w czwartek 10 lutego w kościele w Bobrowicach po Mszy św. o 17.00.
  1. W sobotę mamy naukę przygotowującą rodziców i chrzestnych do Sakramentu Chrztu dziecka. Konferencję o znaczeniu teologicznym Chrztu św. będzie miał ks. Marek.

    Tydzień później będą dwie nauki o chrześcijańskim  wychowaniu  dzieci  i  wyjaśnieniu  liturgicznych obrzędów Chrztu.

  1. Wznawiamy praktykę środowych Spacerów Miłosierdzia przy kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej od godz. 20.00 do 21.00 w każdą środę.
  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny”  w  cenie  8  zł oraz nasz bezpłatny Biuletyn Parafialny.

           Bardzo  dziękujemy  za  wszelkie  ofiary składane w naszych świątyniach.                           

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak