OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO  – 20.02.2022               

  1. Tak jak zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu zapraszamy dzisiaj rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie organizacyjne po Mszy św. o godz. 12.00.
  1. Wznawiamy  spotkania  z  młodzieżą  przygotowującą  się  do sakramentu  bierzmowania z klas VIII – spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek 22 lutego o g. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja
  1. Również wznawiamy spotkania z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu  bierzmowania  z  klas VII  –   dla grupy męskiej odbędzie się w najbliższą środę 23 lutego o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja natomiast grupa żeńska ma spotkanie w czwartek 24 lutego też o godz. 16.30 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.
  1. Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie jutro w poniedziałek o godz. 19.00 w auli parafialnej.
  1. Grupa modlitewna Laudate Dominum spotyka się w środę po Mszy św. wieczornej.
  1. Apostolat Maryjny  zaprasza  na  spotkanie  formacyjne w auli parafialnej w piątek po rannej Mszy św. w kościele pw. św. Andrzeja.
  1. Wznowiliśmy praktykę środowych Spacerów Miłosierdzia przy kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej od godz. 20.00 do 21.00 w każdą środę.
  1. W minioną  niedzielę  zbieraliśmy  ofiary  do  puszekna rzecz hospicjów naszej diecezji – zebraną kwotę aż 2.800 zł przekazaliśmy na wskazane konto. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  1. Po Mszy św. rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość  Niedzielny” w cenie 8 zł  oraz  nasz  bezpłatny  Biuletyn Parafialny. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary składane w naszych świątyniach.                           

proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak