OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

   29 Niedziela Zwykła

22. 10. 2023 r.

  1. Trwa miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:30. Proszę by modlitwę różańcową poprowadziły Kolejno Róże Różańcowe. W środę modlitwę różańcową prowadzą duszpasterze. W piątek różaniec poprowadzi Akcja Katolicka. 
  2. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16:30. Ze względu na trudności, które są spowodowane pracami remontowymi przy moście, nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie odprawiane w tymczasowej kaplicy przy plebani.
  3. Dzisiaj przypada niedziela misyjna. Taca przeznaczona jest na działalność misyjną kościoła.
  4. Dzisiaj wspomnienie patrona Akcji Katolickiej – Św. Jana Pawła II. Podczas Mszy św. o godz. 10:30, powierzamy Bogu w modlitwie naszą ojczyznę.
  5. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone karty wypominkowe. Wypełnione wypominki z zaznaczoną datą, kiedy chcemy, aby były odczytane można wrzucać na tacę lub do skarbony wypominkowej.
  6. Zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, które jest odprawiane w każdą środę przed Mszą św. 
  7. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu,  adoracja, nabożeństwo różańcowe i Msza św.
  8. W sobotę święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to jednocześnie dzień imienin Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w naszej modlitwie o biskupie diecezji. 
  9. W poniedziałek 23. 10. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Biblijne. Powracamy do spotkań, które miały miejsce. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania wiedzy na tematy biblijne. 
  10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę        o naszą parafię.

Proboszcz ks. Bogusław Grzebień