OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.01. 2022.

III NIEDZIELA  OKRESU ZWYKŁEGO

  1.     Zgodnie z wolą papieża Franciszka przeżywamy dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy wiernych do codziennego karmienia się Bożym Słowem w tekstach mszalnych i indywidualnej lekturze Pisma Świętego.
  1. Jeszcze w tym tygodniu do soboty trwa wizyta duszpasterska w mieszkaniach i domach naszych parafian tzw. kolęda. Z racji panującej epidemii przychodzimy bez ministrantów i tylko do osób, które nas zaproszą na indywidualną wizytę na poświęcenie domu. Wypełnione kartki z zaproszeniem prosimy składać na tacę lub do dowolnej skarbony. Kartki na zaproszenie wyłożone są na stolikach  przy  wyjściu  z  kościoła  oraz wydrukowane są w naszym biuletynie parafialnym. Termin wizyty ustalamy telefonicznie. Już ponad 250 rodzin zaprosiło nas do siebie. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaproszenia i gościnne przyjmowanie nas w  Waszych domach.
  1. Po Mszy św.  rozprowadzamy tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny”  w  cenie  8  zł oraz nasz bezpłatny Biuletyn Parafialny.  Bardzo  dziękujemy  za  wszelkie  ofiary składane w naszych świątyniach.                           proboszcz ks. kan. Zbigniew Samociak