1. Trwa miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:30. Proszę by modlitwę różańcową poprowadziły Kolejno Róże Różańcowe. W środę modlitwę różańcową prowadzą duszpasterze. W piątek różaniec poprowadzi Akcja Katolicka. 
 2. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16:30. Ze względu na trudności, które są spowodowane pracami remontowymi przy moście, nabożeństwo różańcowe dla dzieci będzie odprawiane w tymczasowej kaplicy przy plebani.
 3. Dzisiaj trwa zbiórka do puszek dla stypendystów Papieskiego Dzieła Nowego Tysiąclecia. Po Mszy św. można złożyć ofiary, które będą przekazane na ten szczytny cel.
 4. Jutro 16. 10. 2023r. serdecznie zapraszamy na parafialny odpust ku czci patronki naszego kościoła – Św. Jadwigi. Uroczysta Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz.18:00.
 5. Jutro 45 rocznica wyboru Papieża Jana Pawła II. 
 6. W środę 18.10 po Mszy wieczornej adoracja dla Wspólnoty Kręgu MB Pielgrzymującej.
 7. Zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy, które jest odprawiane w każdą środę przed Mszą św. 
 8. W środę święto Św. Łukasza Ewangelisty, który jest patronem Służby Zdrowia.
 9. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu,  adoracja, nabożeństwo różańcowe i Msza św. 
 10. Do nabycia są cebulki żonkili. Coroczna akcja rozprowadzania cebulek ma na celu pomoc finansową hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Po Mszy św. można zaopatrzyć się w cebulki kwiatów  w wyznaczonych miejscach. Inicjatywa rozprowadzania żonkili zorganizowana jest przy udziale Akcji Katolickiej.
 11. W przyszłą niedzielę wspomnienie patrona Akcji Katolickiej – Św. Jana Pawła II. Podczas Mszy św. o godz. 10:30, będziemy modlić się za naszą ojczyznę.
 12. W poniedziałek 23. 10. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Powracamy do spotkań, które miały miejsce. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania wiedzy na tematy biblijne. 
 13. Zapraszamy na spotkania powstałej młodzieżowej grupy Oazy, Ruchu Światło – Życie. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 19:00
 14. Spotkania dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka będą odbywały się co miesiąc w pierwsze soboty miesiąca o godz. 19.00 w salce parafialnej.
 15. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Ks. Bogusław Grzebień – Proboszcz